אבני חן: המשטרה חשפה מעבדה לגידול חומרים מסוכנים

מערכת מהדריניוז
כ"א כסלו ה'תשפ"ב 25/11/21 1
במהלך פעילות יזומה של משטרת ישראל בעיר, במהלך הלילה האחרון נחשפה מעבדת הידרו שהופעלה בתוך דירה בעיר, לצד החשוד כסם מסוכן וציוד מיוחד לגידולם • במהלך הפעילות במקום נעצר חשוד תושב נתניה והוא הועבר לחקירה ובכוונת המשטרה לבקש את הארכת מעצרו
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

במהלך פעילות יזומה שנערכה הלילה, חשפו בלשי תחנת משטרת עירון מעבדת הידרו שהופעלה בדירת מגורים בשכונת אבני חן בעיר ובה כ-10 ק"ג של חומר החשוד כסם מסוכן וציוד מיוחד לגידולם, ובמסגרתה עצרו תושב נתניה החשוד בגידולם.

מדוברות המשטרה (מנשה) נמסר, כי "במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו הלילה בלשי תחנת עירון פעילות יזומה וממוקדת בעיר במהלכה עצרו הבלשים תושב נתניה בן 40 בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה".

"במסגרת החיפוש, חשפו השוטרים מעבדת הידרו ובה כ-10 ק"ג של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג מריחואנה כשהוא מוכן למכירה ושימוש בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים, מספר שתילים וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים", הוסיפו בדוברות המשטרה.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל ובכוונת המשטרה לבקש את הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחדרה.

צילום: דוברות המשטרה