אורן: פעוט כבן שנתיים ננעל ברכב וחולץ בשלום

יוסי לוז
כ"ה ניסן ה'תשפ"א 07/04/21
מתנדבי ארגון ידידים חילצו הבוקר פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב אורן בעיר, במהירות ובשלום • כוננית הארגון: "הייתי עוד לפני הקפה של הבוקר. נכנסה קריאה על ילד נעול ברכב ומיד יצאתי. מהר מאוד פתחנו את הרכב וחילצנו את הפעוט בשלום"
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

בשעות הבוקר המוקדמות התקבלה קריאה במוקד ארגון 'ידידים' על פעוט כבן שניים שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב אורן בעיר. כונני הארגון שהגיעו במהירות למקום חילצו את הפעוט בזריזות ובשלום, באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים (שרון) נמסר, כי "הבוקר (רביעי) בשעה 7:14 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוט כבן שנתיים שננעל ברכב בשגגה לעיני אמו ברחוב אורן בחריש. נעמה ימיני, כוננית סניף חריש, ואמיר פרקש, סג"מ הסניף, נענו לקריאה ויצאו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו נעמה ואמיר את הפעוט בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב".

הכוננית נעמה ימיני סיפרה: "הייתי עוד לפני הקפה של הבוקר. נכנסה קריאה על ילד נעול ברכב ומיד יצאתי. הרכב ננעל לאחר שהאמא הכניסה את המפתח לסוויץ', הדליקה מזגן ולאחר סגירת הדלת הנעילה האוטומטית הופעלה כשהיא בחוץ והילד הקטן לבדו בפנים. מהר מאוד פתחנו את הרכב, אמיר שהגיע עם הילד שלו ואני, וחילצנו את הפעוט בשלום".