אסותא בחריש? • קשת נפגש עם מנכ"ל המרכזים הרפואיים

יוסי לוז
כ"ח סיון ה'תשפ"א 08/06/21
ראש העיר ומנכ"ל העירייה נפגשו עם מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים ובחנו יחד עמו אפשרות של פתיחת מרכז רפואי נוסף בחריש • במהלך הפגישה הציגו קשת וצדרבוים, יחד עם הצוות המקצועי באגף לפיתוח כלכלי, את היתרונות והכדאיות בפתיחת מרכז שכזה בעיר והביעו נכונות לסייע בהליכים הביורוקרטיים

הפעילות המואצת לקידומה ופיתוחה של חריש בתחומים השונים לא פוסקת. אמש נפגש מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים גידי לשץ עם ראש העיר יצחק קשת, מנכ"ל העירייה  שלומי צדרבוים והצוות המקצועי של האגף לפיתוח כלכלי בעירייה - ויחדיו בחנו אפשרות של פתיחת מרכז רפואי נוסף בחריש.

"במסגרת הפעילות השוטפת שלנו למשוך משקיעים ויזמים לחריש נפגשנו עם גידי לשץ, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים", כתב קשת לאחר הפגישה והוסיף, כי במהלך הפגישה "הצגנו את היתרונות והכדאיות בפתיחת מרכז רפואי בחריש לאחר שבדקנו לעומק את פריסת הסניפים של אסותא מצפון עד המרכז".

ראש העיר הוסיף וכתב, כי "הבענו נכונות לסייע בהליכים הביורוקרטיים כאשר לנגד עינינו הוספת שירותים לתושבים, יצירת מקומות עבודה וחיזוק הכלכלה המקומית".

לאסותא מרכזים רפואיים ישנם ארבעה בתי חולים פרטיים בפריסה ארצית, בתל אביב, ראשון לציון, חיפה ובאר שבע. בנוסף החברה מפעילה בית חולים ציבורי באשדוד וארבעה מרכזים רפואיים בירושלים, תל אביב, אשדוד ורעננה. כמו החברה מפעילה מכון דימות, מרכזים לבריאות האישה, מכוני גסטרו ומרפאות מומחים.

האם המרכז הרפואי הבא יהיה בחריש? ימים יגידו.