בקרוב: בנק לאומי מרחיב את שירותיו ופותח סניף בעיר

יוסי לוז
י"ח כסלו ה'תשפ"ב 22/11/21
שנתיים וחצי אחרי שבנק מזרחי טפחות פתחו את סניף הבנק הראשון בעיר, בנק לאומי חתם בימים האחרונים הודיעו בבנק לאומי על כוונתם לפתוח בקרוב סניף בעיר • עם חתימת ההסכם השכירות מול בנק לאומי, משלימה חברת רייסדור את תפוסת המרכז המסחרי שלה בשדרות דרך ארץ בעיר
מרכז רייסדור בשדרות דרך ארץ | צילום: יח"צ
מרכז רייסדור בשדרות דרך ארץ | צילום: יח"צ

על רקע התפתחות המואצת של העיר ואוכלוסיית העיר שגודלת מיום ליום, בימים האחרונים בנק לאומי חתם חוזה הסכם ארוך טווח להשכרת שטח גדול במרכז המסחרי של חברת 'רייסדור' בשדרות דרך ארץ שבמרכז העיר.

פתיחת סניף זה נעשה לאחר שבבנק לאומי כבר הציבו עמדות כספומטים ושירות עצמי דיגיטלי מזה זמן רב בדרך ארץ, כאשר כעת הם מבקשים להרחיב את השירותים ולתת מענה נרחב והולם לציבור התושבים.

סניף בנק זה הוא השני בעיר, לאחר שבבנק מזרחי פתחו את סניף הבנק הראשון בעיר לפני כשנתיים וחצי, במסגרתו מוענקים שירותים בנקאיים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים, כמו גם משכנתאות ומכלול השירותים הנדרשים.

עם חתימת ההסכם עם בנק לאומי, משלימה חברת רייסדור את תפוסת המרכז המסחרי במרכז העיר, אחד משני המרכזים שלה בחריש שכבר פועלים בקצב מלא. כזכור, רייסדור הייתה מהיזמים הראשונים שזיהו את פוטנציאל ההצלחה בחריש ורכשה קרקעות לבניית מאות דירות בעיר וכן מחזיקה באלפי מטרים של שטחי מסחר בשדרות דרך ארץ.