דרך ארץ: צעירה נפגע מרכב בתאונת פגע וברח

יוסי לוז
ל' תשרי ה'תשפ"ב 06/10/21
לאחר חקירת משטרה מהירה המשטרה עצרה לפני זמן קצר צעיר כבן 18 החשוד בתאונת 'פגע וברח' הבוקר בשדרות דרך ארץ בעיר, במסגרתה נפצעה נערה צעירה באורח קל • החשוד נעצר לחקירה ובהתאם לממצאים וחומר הראיות יוחלט האם להביאו לדיון בבקשה להארכת מעצרו
זירת התאונה | צילום: מתוך הפייסבוק של לילי בן חיים
זירת התאונה | צילום: מתוך הפייסבוק של לילי בן חיים

בשעות הבוקר המוקדמות הוזעקו כוחות ההצלה לשדרות דרך ארץ בעיר, בעקבות דיווח על רכב שפגע בנערה צעירה ונמלט מהמקום. חובשים שהגיעו למקום העניקו לה טיפול רפואי ראשוני והמשטרה פתחה בחקירה ובחיפושים לאיתורו של הנהג הפוגע ובתוך זמן קצר הביאו למעצרו.

על פי עדות של אחת הנוכחות במקום, לילי בן חיים, סמוך לשעה 7:30 הבוקר נערה צעירה שחצתה את הכביש, בסמוך לחנות אמריקן פיצה, נפגעה מרכב שחלף במקום במהירות כאשר נהג הרכב נמלט מיד מהמקום והשאיר אותה שוכבת על הכביש.

רגעים ספורים לאחר מכן עבר במקום אחד מאנשי הביטחון של מועצת חריש וזה הזעיק באופן מיידי את כוחות ההצלה והמשטרה, כאשר למקום הוקפצו בתוך דקות קצין הביטחון של המועצה מורדי בן שמעון, פקח העירייה והשוטר הקהילתי שחר עזרא – ואלו אספו צילומים ממצלמות האבטחה שסביב לזירה.

לאחר זמן קצר, הנהג הפוגע אותר ונעצר על ידי המשטרה. מדוברות המשטרה (מנשה) נמסר, כי "המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח על תאונת פגע וברח ברחוב דרך ארץ בחריש במהלכה נפגעה תושבת המקום בת 17 באורח קל".

"חקירה מהירה שבוצעה בנקודת המשטרה בעיר הביאה כעבור זמן קצר לאיתורו של הנהג הפוגע, תושב אחד היישובים הסמוכים בן 18", הוסיפו במשטרה וציינו, כי "החשוד נעצר כאמור לחקירה ובהתאם לממצאים וחומר הראיות יוחלט האם להביאו בהמשך לדיון בבקשה להאריך את מעצרו".