השר לביטחון פנים: "תוקם תחנת כיבוי בחריש"

יוסי לוז
ד' כסלו ה'תשפ"א 20/11/20
אחרי השריפה שפרצה בדירת מגורים בעיר, בסוף השבוע נפגש ראש העיר עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ובסיומה הודיע השר כי בקרוב תיערך הנחת אבן הפינה לתחנת כיבוי בעיר • השר אוחנה: "אנחנו רוצים לספק שירותים הרבה יותר טובים לעיר הזאת"
ראש העיר והשר בפגישה | באדיבות עיריית חריש
ראש העיר והשר בפגישה | באדיבות עיריית חריש

אמש, יום חמישי, נפגש ראש העיר יצחק קשת עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ובסיומה הודיע השר כי בקרוב ממש תוקם תחנת כיבוי בעיר והוסיף כי המשרד בראשותו רוצה להרחיב את שירותי הביטחון בעיר, גם בתחום של שירותי המשטרה.

השר לביטחון פנים אמר לאחר הפגישה, כי "הלילה קרה החריש דבר נפלא. בסביבות השעה 2:00 לפנות בוקר, שוטרים ראו דירה עולה באש והעירו את בני הבית שישנו באותה העת והצילו את חייהם. תוך זמן קצר הגיעו כוחות הכיבוי וכיבו את השריפה וב"ה האירוע הזה נגמר בלי אף נפגע בנפש".

"זה דבר גדול שצריך לברך עליו, אבל אנחנו צריכים עוד דבר, אנחנו צריכים גם תחנת כיבוי בחריש", הוסיף השר אוחנה. "אני נמצא כאן עם ראש העיר, חברי הטוב יצחק קשת, חריש היא אחד המקומות הראשונים שביקרתי בהם כחבר כנסת. זה בשורה גדולה שאנחנו בקרוב מאוד נבוא להניח את אבן הפינה של תחנת הכיבוי בעיר".

"אנחנו רוצים לספק שירותים הרבה יותר טובים לעיר הזאת שהיא כל כך יפה מתפתחת וצומחת בכל התחומים של ביטחון הפנים. גם בתחום של שירותי המשטרה, שגם את זה אנחנו מבקשים להרחיב", חתם השר את דבריו.

נזכיר, כי לפנות בוקר של יום חמישי פרצה בעיר שריפה בדירת מגורים ברחוב תמר בעיר. כוחות שיטור שעברו ברחוב וראו את הלהבות המשתוללות בדירה, עלו אליה וחילצו מתוכה זוג הורים עם ארבע בנותיהם ובכך הצילו את חייהם, כשבנס האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש.

ראש העיר יצחק קשת הודה לשר ואמר, כי "יש לנו חבר יקר שנצא במשרד. ישבנו לפגישת עבודה עם כל הצוות המקצועי שהשר רתם. ישבנו ממש לפרטי פרטים איך לקדם את הביטחון האישי של כל תושב ותושב בחריש. אני בטוח שבנמרצות וברצון נחוש בדברים האלה ממש בקרוב".