התנופה: תינוק בן מספר חודשים ננעל ברכב וחולץ

יוסי לוז
י' אדר ה'תשפ"א 22/02/21
מתנדבי ארגון 'ידידים' הוזעקו בשעה האחרונה לרחוב התנופה בעיר וחילצו תינוק בן מספר חודשים, שננעל בתוך רכב בשגגה לעיני הוריו • כונן הארגון: "הפתיחה הייתה מאתגרת. אני שמח מאוד שלא ויתרנו ועל אף הקושי הצלחנו תוך 3 דקות לפתוח את הרכב בצורה בטוחה ונקיה"
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

בשעה האחרונה הוזעקו מתנדבי 'ידידים' לאחד מרחובות העיר, בעקבות דיווח על תינוק שננעל ברכב בשגגה לעיני הוריו. כונני הארגון שהגיעו במהירות למקום חילצו את התינוק בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים (שרון) נמסר, כי "הבוקר (שני) בשעה 8:53 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק בן מספר חודשים שננעל ברכב בשגגה לעיני הוריו ברחוב התנופה בחריש. דניאל פריווה ונעמה ימיני, כונני סניף חריש, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם חילצו את התינוק בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב".

כונן הארגון, דניאל פריווה, סיפר: "הגעתי במהירות למקום וראיתי תינוק בן מספר חודשים נעול כשההורים שלו חסרי אונים מחוץ לרכב. הפתיחה הייתה מאתגרת אבל ב"ה הייתה סייעתא דשמיא והצלחתי לפתוח. אני שמח מאוד שלא ויתרנו ועל אף הקושי הצלחנו תוך 3 דקות לפתוח את הרכב בצורה בטוחה ונקיה".