מוקירים ומעריכים: יום כייף לילדי מתנדבי 'איחוד הצלה'

יוסי לוז
י"א אב ה'תשפ"א 20/07/21
ילדי 'איחוד הצלה' נהנו אמש מיום כייף שנערך על ידי סניף הארגון בחריש, כהוקרה על שהוריהם מקדישים מזמנם בכל להציל חיים ימות השנה ובשל כך נעדרים שעות רבות מבתיהם • ראש סניף חריש להב סלימן: "יום הכיף יצא לפועל בזכות עזרתם ונדיבותם של בעלי העסקים שמוקירים ומעריכים את פעילות הצלת החיים"

סניף איחוד הצלה חריש ערך אמש, יום שני, יום כייף והוקרה לילדי המתנדבים בחצר בית הספר כנפי רוח בנים בעיר, כהוקרה  על כך שהוריהם מקדישים מזמנם בכל ימות השנה להציל חיים בחריש והסביבה ובשל נעדרים מהבית שעות רבות.

ביום הכיף, אותו ארגנו המתנדבים היקרים ישי דדון, נחמן ארוש ומשפחת אליאס, נהנו ילדיי המתנדבים ממתנפחים אתגריים, הפעלות לילדים ותחנות יצירה, כמו גם פינוקים כגון ברד, פופקורן, שערות סבתא וכו', כשבמהלך היום גם חולקו פיצות לכל הילדים.

ראש סניף 'איחוד הצלה' בחריש, להב סלימן, מסר : "יום הכיף יצא לפועל בזכות עזרתם ונדיבותם של בעלי העסקים בחריש שמוקירים ומעריכים את פעילות הצלת החיים: אוריאן הפקות ,פיצה אדל, פיצה שמש, פיצה פאפנו, בן חמו בפינה, עיר הילדים, אילן זול, ומעשה בבלון. תודות לאגף לוגיסטיקה של איחוד הצלה שהשקיעו למען הצלחת האירוע".