מחלף עירון: תאונה עם מעורבות שתי משאיות

יוסי לוז
כ"ז טבת ה'תשפ"א 11/01/21
כוחות כבאות והצלה הוזעקו למחלף עירון על כביש 6 לכיוון דרום, בעקבות דיווח על תאונה עם מעורבות שתי משאיות, מהם אחת שהוביל גז טבעי • צוותי הצלה שהגיעו למקום פעלו לחילוץ אחד הנהגים שהיה לכוד, תוך ניטור דליפת גז מהמשאית – ולאחר מכן הפצוע פונה באורח בינוני לבית החולים הלל יפה במצב בינוני
צילום: דוברות כב"ה (חדרה)
צילום: דוברות כב"ה (חדרה)

בשעות הצהריים אמש, יום ראשון, הוזעקו כוחות ההצלה לכביש 6 דרום, בין מחלף עירון למחלף באקה ג'ת בעקבות דיווח על תאונה עם מעורבות שתי משאיות, כאשר אחת מהן הובילה גז טבעי. צוותי ההצלה שהגיעו למקום חילצו את אחד הנהגים שנלכד ולאחר שהעניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירה, הוא פונה לבית החולים הלל יפה בחדרה במצב בינוני, כשהוא סובל מחבלת בטן.

מדוברות כב"ה  (חדרה) נמסר, כי "11 לוחמי אש  פעלו לחילוץ נהג משאית. קצת לפני השעה 14:00 התקבל דיווח במשל"ט חוף מוקד 102 על תאונת דרכים בין שתי משאיות על כביש 6, כאשר אחת המשאיות הובילה גז טבעי. לאחר ביצוע ניטור של גז ע"י הצוותים, הם פעלו לחלץ את נהג המשאית".

מדוברות מד״א נמסר, כי "בשעה 13:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד״א במרחב שרון על ת.ד בין 2 משאיות בכביש 6, סמוך למחלף באקה ג׳ת. לאחר חילוץ ממושך, חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הלל יפה גבר בן 35 במצב בינוני עם חבלת בטן".