מחלף עירון: רוכב אופנוע נהרג בהתנגשות עם משאית

יוסי לוז
ל' ניסן ה'תשפ"א 12/04/21
תאונה קשה, עם מעורבות משאית ואופנוע, אירעה בשעה האחרונה בכביש 65 סמוך לצומת משמר הגבול ולמרבה הצער כוחות הרפואה נאלצו לקבוע את מותו של נהג האופנוע • כוחות כבאות והצלה הסתייעו במנוף שהיה במקום כדי להרים את המשאית, תחתיה היה רוכב האופנוע לכוד • המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה
צילום: דוברות כבאות והצלה
צילום: דוברות כבאות והצלה

כוחות ההצלה הוזעקו בשעה האחרונה למחלף עירון על כביש 65, בעקבות תאונה קטלנית במקום, עם מעורבות אופנוע ומשאית. למרבה הצער מותו של רוכב האופנוע בן ה-30, אשר היה לכוד מתחת למשאית, נקבע בזירת התאונה, עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל.

מדוברות מד"א נמסר, כי "בשעה 17:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על תאונת דרכים בין משאית לרוכב אופנוע בכביש 65 סמוך למחלף עירון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על לכוד מחוסר הכרה בשנות ה-30"

מדוברות כב"ה מחוז חוף (חדרה) נמסר, כי "שני צוותי כיבוי בפיקודו של להב מג'די טיארה פעלו בתאונת דרכים קשה סמוך למחלף עירון. מדובר ברוכב אופנוע שנלכד מתחת לגלגלי המשאית. לוחמי האש השתמשו בציוד חילוץ הידראולי ופנאומטי ונעזרו במנוף שהיה במקום כדי להרים את המשאית ולחלץ את רוכב האופנוע, מדובר בחילוץ מורכב מאוד, גורמי הרפואה בזירה קבעו את מותו של הרוכב".

פראמדיק מד"א אורי לזרוביץ וחובש בכיר סארי עלוש סיפרו: "כשהגענו למקום התאונה ראינו את רוכב האופנוע לכוד מתחת למשאית כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. לאחר שכוחות הכיבוי חילצו אותו, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

חובש 'איחוד הצלה', ג'אבר עלי, מסר: "מדובר באופנוען שנלכד תחת משאית. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

מדוברות המשטרה (מנשה) נמסר, כי "בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית שאירעה לפני זמן קצר בכביש 65 לכיוון מערב סמוך למחלף עירון במעורבות משאית ואופנוע.

"כתוצאה מהתאונה נהרג רוכב האופנוע שפרטיו טרם ידועים. בוחני התנועה של המשטרה החלו כאמור באיסוף ראיות וגביית עדויות", הוסיפו במשטרה וציינו, כי "במקום מורגשים עומסי תנועה כבדים, מחלף עירון לכיוון מערב והיציאה ממחלף עירון בכביש 6 לכיוון מערב נסגרו לתנועה. ציבור הנהגים מתבקש לנסוע בצירים חלופיים".

צילום: דוברות כבאות והצלה ודוברות איחוד הצלה