מטריד: תקף וגנב מהנער את הקורקינט החשמלי

יוסי לוז
י"ד אב ה'תש"פ 04/08/20 3
בן מיעוטים מהעיר תקף בסוף השבוע האחרון נער יהודי וניסה לגנוב ממנו את הקורקינט החשמלי שהחזיק ברשותו, תוך שפעל באלימות נגדו ונגד הסובבים אותו • אב הנער ל'מהדריניוז חריש': "החלטתי שלא ניתן לעבור על זה בשתיקה ואני אפרסם את זה. אם לא נעשה לזה פעם אחת סוף, אז זה לא יגמר לעולם"

בסוף השבוע האחרון תקרית חריגה אירעה בעיר, כאשר נער יהודי הותקף ב'בון ג'ורנו' על ידי בן מיעוטים הנמנה על חמולת משפחת קראג'ה - כשהאחרון אף ניסה לגנוב ממנו קורקינט חשמלי ורק לאחר התערבות של גורמים נוספים הוחזר הקורקינט לבעליו, לא לפני שאותו נער ערבי פעל בבריונות כנגד אב הילד והילד בעצמו.

הסיפור התרחש בשעות הערב של יום חמישי האחרון. בחור כבן 21 הנמנה על בני משפחת קראג'ה תקף את אחד מבני העיר, נער כבן 15, בעת שרכב על הקורקינט החשמלי שלו.

"אחרי שהקורקינט נלקח ממנו בכוח הבן שלי התקשר אליי והזעיק אותי", מספר אב הנער ל'מהדריניוז חריש'. "עד שהגעתי למקום, הוא כבר החזיר לבן שלי את הקורקינט, אחרי שאנשים שהיו עדים לכך צעקו עליו, כשבעקבות כך הוא התחיל להשתולל ולהתעמת אתם והפך שולחנות".

האב ממשיך לתאר את ההתרחשות וטוען, כי בשלב "שקראג'ה אחז אותי, הוא הגיע לכיווני עם האופניים החשמליות שלו וניסה לפגוע בי. עצרתי אותו והוא התחיל לצעוק ולקלל, בעוד קרובי משפחתו ניסו להרגיע אותו - בשביל שזה לא יתפתח לאלימות". 

בעקבות ההתרחשות, אחד השכנים הזעיק משטרה למקום ותוך כדי שהאב שוחח אתם - אותו קראג'ה הגיע עם האופניים שלו ופגע בנער מאחר ואביו העז לדבר עם המשטרה. "הבן שלי הגיע אליי כולו בוכה - והמשטרה שראתה זאת ניסה לעצור אותו, אך הוא נמלט מהמקום", מתאר האב.

חמולת קראג'ה המוכרת בחריש, היא במקור מהעיר רמלה. בעקבות סכסוך כבד בו הייתה מעורבת, נטשה את העיר והצפינה לפני כעשור לחריש שהייתה אז בראשית התפתחותה. מאז, היא בולטת מאוד בעיר ומעורבת בלא מעט אירועי פשע ואלימות. 

בשולי השיחה מסכם אב הנער את התרחשות: "שנים שמתעללים פה בבני הנוער ובכולם. זה המצב לצערי, כולם מפחדים מאותה חמולה ומזה שהם יפגעו בהם. החלטתי שלא ניתן לעבור על זה בשתיקה ואני אפרסם את זה. אמרתי שאם לא נעשה לזה פעם אחת סוף, אז זה לא יגמר לעולם".

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • בקרוב תצטרפו לשהידים
  • כל הכבוד על הפרסום.
    כל הכבוד לאנשים שראו והתערבו.
    רק אם נגיב ולא נשתוק נוכל למגר את התופעות האלו. לכל אחד יש כח ותפקיד.
    להעיר להתערב ולא לתת לאף אחד להטיל אימה ובריונות בחריש.
  • יש כאן כמה יהודים עם סימנים על הגוף כתוצאה המפגשים עם משפחת קראגה שמתבססת בעיר לאט ובטוח...המדינה צריכה לקחת אחריות ולהעביר אותם מכאן למקום שיהיה להם יותר טוב...וגם לנו...