עם כניסתו לתפקיד: מפקד תחנת עירון נפגש עם קשת

יוסי לוז
כ"ח תשרי ה'תשפ"ב 04/10/21
כשלושה שבועות לאחר שנכנס לתפקיד מפקד תחנת משטרת עירון, אמש נפגש סנ"צ דודי רוזנטל עם ראש העיר יצחק קשת ומנהל אגף הביטחון והציג בפניהם תמונת מצב • בפני מפקד התחנה החדש הוצגו האתגרים ובראשם תחושת הביטחון של התושבים ותפיסת הביטחון העירונית

עם כניסתו של סנ"צ דודי רוזנטל לתפקיד מפקד תחנת עירון, אמש נפגש עמו ראש העיר יצחק קשת לישיבת עבודה ראשונה והעלה בפניו את האתגרים שעל הפרק ובראשם תחושת הביטחון של התושבים.

המפקד החדש של תחנת משטרת עירון, אליה מסונפת נקודת חריש, נכנס לתפקידו לפני כשלושה שבועות ולאחר שפיקד על תחנת טירה מאז הקמתה בחודש מאי 2020.

במהלך הפגישה, בה השתתפו מטעם המשטרה גם מפקד נקודת חריש רפ"ק ראפת עזאם והשוטר הקהילתי רס"ב שחר עזרא ומטעם העירייה מנהל אגף ביטחון וחירום מורדי בן שמעון, קבלו המשתתפים מסנ"צ רוזנטל את תמונת המצב הנוכחית והעדכנית בנוגע לעיר.

מפקד התחנה הציג את נתוני הפשיעה בחריש, כולל מספר אירועים פלילים שקרו בעת האחרונה, אירועי הפרות סדר ציבורי ותנועה ואמר כי בסך הכול המצב בחריש הוא "מצב טוב", כלשונו.

ראש העיר העלה את האתגרים שעל הפרק ובראשם תחושת הביטחון של התושבים. כמו כן, ציין יצחק קשת את השיח הרציף אותו הוא מקיים עם השר לביטחון פנים עמר בר לב בהקשר של הוספת תקנים לנקודת המשטרה בחריש.

מנהל אגף ביטחון וחירום בעיריית חריש סקר את תפיסת הביטחון העירונית, את פעילות ניידות הסיור והמוקד הרואה ואת שיתוף הפעולה בין האגף למשטרה.

בתום הפגישה אמר ראש העיר יצחק קשת: "העליתי בפני דודי את כל החששות והאתגרים שעומדים בפנינו פה בעיר, ובראשם התחושות של התושבים. התרשמתי עמוקות מהמפקד החדש. הוא נחוש מאוד ומגיע אלינו עם ניסיון רב".

מפקד התחנה הנכנס אמר, כי "אני מתרשם מתוך הניסיון שלי שמצבנו בחריש, למרות האתגרים, הוא מצב טוב, הן בעולם הפשיעה, הן בעולם הסדר הציבורי. אין לי אלא לברך על המשך הדרך והעבודה המשותפת. שרק נמשיך לעבוד ביחד כמו שהיה עד עכשיו".