"פוטנציאל אדיר": מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון ביקר בעיר

יוסי לוז
י"ד טבת ה'תשפ"א 29/12/20
לאחר פגישת עבודה בהשתתפות ראש העיר ומנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יחד עם הצוות הבכיר במשרדו, סיכמו המשתתפים כי המשרד יעשה כל מה שצריך כדי שהפתרונות יבואו • יאיר פינס: "מקווה וגם מאמין שבתקופה הקרובה נוכל להתמודד עם האתגרים ולהציע את הפתרונות שיש. יש פה פוטנציאל אדיר לצמיחה"

בסוף השבוע האחרון הגיע מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יאיר פינס והצוות הבכיר שלו לביקור בעיר וישב לפגישת עבודה עם ראש העיר יצחק קשת, שבמהלכה הציג האחרון למשתתפים את האתגרים הגדולים עמם מתמודדת העיר ובראשם: התחבורה והכבישים, העצמאות הכלכלית של העיר והתמיכה הממשלתית שהעירייה דורשת.

לאחר הישיבה סיכמו השניים את פגישתם. ראש העיר יצחק קשת אמר: "סיימנו ביקור מטה של מנכ"ל משרד השיכון עם כל הצוות הנהדר שלו פה בחריש - והוא התרשם עמוקות מכל העבודה. הצגנו את האתגרים שעומדים בפנינו ואני חושב שזכינו לאוזן קשבת ולצוות מקצועי, ברמה שבאמת אנחנו יכולים לדעת שיש לנו שותפים מלאים לתהליך".

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יאיר פינס אמר, כי "הרושם שלנו הוא שהעיר נמצאת בידיים של אנשים שיודעים מה טוב לה. התרשמנו עמוקות מהאתגרים, כמו שהונחו על השולחן. אני חושב שהאתגר של התחבורה זה משהו שאנחנו חייבים להידרש אליו ונעשה כל מה שצריך כדי שהפתרונות יבואו".

"הנושא של האיתנות הכלכלית של העיר גם שמתם על השולחן בצורה מאוד ברורה", הוסיף פינס ואמר, כי "פרסנו את האופציות השונות ואני מאוד מקווה וגם מאמין שבתקופה הקרובה נוכל להתמודד עם כל האתגרים ולהציע את הפתרונות שיש לנו, כמובן הכל בשים לב להתפתחות העתידית של העיר. יש פה פוטנציאל אדיר לצמיחה".

בפוסט שפרסם ראש העיר לאחר מכן הוא כתב: "הצגתי למנכ"ל בהרחבה את האתגרים הגדולים שחריש מתמודדת איתם ושמחתי לגלות אוזן קשבת ורצון כן להתגייס למען חריש. הגענו להסכמות בנושאים החשובים, ואני מאמין שבקרוב נתחיל לראות תוצאות בשטח".