קניון מור: בערב שבת ילד ננעל ברכב וחולץ בשלום

יוסי לוז
י"ז שבט ה'תשפ"א 30/01/21
כונני ארגון 'ידידים' הוזעקו בערב שבת לחניון קניון מור בחריש, בעקבות דיווח על ילד שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו - והוא חולץ בשלום ובזריזות, באמצעות הציוד הייעודי, מבלי שנגרם כל נזק לרכב • סגירת מעגל: אב הילד עובד בחברת 'ביטוח ישיר', אשר תרמה לארגון ידידים מאות ערכות פתיחה לחילוץ ילדים נעולים ברכב
צילום: דוברות ידידים
צילום: דוברות ידידים

בשעות הבוקר המאוחרת של יום שישי האחרון התקבלה קריאה במוקד ארגון ידידים אודות ילד שננעל בשגגה לעיני אביו בחניון קניון מור בחריש. מתנדבי הארגון שהגיעו במהירות למקום, חילצו את הילד בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים (שרון) נמסר, כי "בשעה 11:47 התקבלה הקריאה במוקד ידידים. מנהל הסניף אהוד הרפז,  סג"מ סניף חריש וכונן הסנף אמיר פרקש, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום ובאמצעות ציוד הפתיחה הייעודי שברשותם חילצו את הילד במהירות ובשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

אמיר מספר: "עם קבלת הקריאה יצאתי מיד למקום. האבא סיפר לנו שיצא לרגע מהרכב וכשהדלת נסגרה הרכב ננעל בנעילה אוטומטית. שלפנו את ערכת הפתיחה וחילצנו במהירות את הילד. האבא הודה לנו מאוד וציין שהוא עובד בחברת 'ביטוח ישיר' שתרמה לידידים אך לא מזמן מאות ערכות פתיחה לחילוץ ילדים נעולים ברכב. אנחנו חוזרים שוב ומזכירים להורים להקפיד שהמפתח יהיה תמיד איתם לכל מקרה של נעילה".