רחוב ברקת: כונני 'ידידים' חילצו תינוק שננעל ברכב

יוסי לוז
ג' כסלו ה'תשפ"א 19/11/20
ועל נסיך: תינוק שננעל בשגגה ברכב עיני אמו, חולץ בחסדי שמים בשעה האחרונה בשלום • ארבעה מתנדבי ארגון 'ידידים' שהוזעקו למקום, פתחו את הרכב באמצעות הציוד הייעודי שברשותם וחליצו את הילד בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

לפני שעה קלה התקבלה קריאה במוקד ארגון 'ידידים' אודות תינוק שננעל ברכב באחד מרחובות העיר. כוננים שהגיעו במהירות למקום חילצו את התינוק בשלום בתוך דקות ספורות, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות 'ידידים' נמסר, כי "הבוקר בשעה 7:52 התקבלה קריאה אודות תינוק שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב ברקת בחריש. דניאל פריווה ועזרא שחר, כונני סניף חריש, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום, אליהם הצטרפו בהמשך אמיר פרקש ואהוד הרפז - מנהל הסניף. באמצעות ציוד הפתיחה שברשותם הם פתחו את הרכב וחילצו את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב".

כונן הסניף, דניאל פריווה סיפר, כי "ברגע קבלת הקריאה נפרדתי מהבת שלי שעלתה להסעה ונשארתי עם הבן הקטן ברכב. מיד יצאתי אתו לכתובת שם פגשתי את שחר. האימא הייתה קצת לחוצה אבל התינוק היה רגוע. הוצאתי את ערכת הפתיחה ממש במהירות, בקושי הספקתי לשים את האפוד כמו שצריך, וביחד פתחנו את הרכב וחילצנו את התינוק בשלום ב"ה".