"באו להתחסן": ניידות סיור כורזות ומזכירות • צפו

יוסי לוז
י"א אדר ה'תשפ"א 23/02/21
כחלק מהמאמצים לחזור לשגרה האפשרית ולשפר את מצב התחלואה בעיר, בעיריית חריש קוראים לתושבים שעדיין לא התחסנו, לבוא ולהתחסן מחר במתחם מיוחד שיפעל ברחוב שוהם • כחלק מהדאגה למרותקי בית שלא יכולים להגיע בכוחות מתנדבי 'איחוד הצלה', יסייעו ויביאו אותם למתחם החיסונים

לקראת הפעלת מתחם החיסונים שיפעל מחר ברחוב שוהם 73 בעיר, בשעות אלו ניידות הסיור כורזות ברחבי העיר ומזכירות על כך ומעודדות את תושבי העיר אשר עדיין לא התחסנו לבוא ולקבל את החיסון למען בריאותם ובריאות הסביבה.

"עיריית חריש ופיקוד העורף יפעילו ביום רביעי מתחם חיסונים למתחסני המנה ראשונה במרכז התרבות והפנאי ברחוב שוהם", נאמר בכרוז. "המתחם יפעל מהשעה 13:00 ועד 20:00 עבור מבוטחי כל קופות החולים. יש להגיע עם תעודת זהות. בואו להתחסן!".

בתוך כך וכחלק מהדאגה למרותקי בית שלא יכולים להגיע בכוחות עצמם למתחם החיסונים שיפעל במרכז פנאי וקהילה, מתנדבי 'איחוד הצלה' חריש, בשיתוף עיריית חריש, יסייעו להם ויביאו אותם למתחם החיסונים.

חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' יגיעו לבתיהם של אותם תושבים, יביאו אותם באמבולנס למתחם ויחזירו אותם לביתם לאחר קבלת החיסון. צריכים סיוע? מכירים תושב שצריך סיוע? פנו עוד עכשיו למרכז שירות לתושב בטלפון 6719* או במוקד 106.