'מצילי חיים': 'איחוד' חריש התחדשו ב-3 דפיברילטורים

מערכת מהדריניוז
י"א תמוז ה'תש"פ 03/07/20
עקב הצורך העצום והחשוב, בסיוע הנהלת הארגון, השבוע הענקנו שלושה מכשירי דפיברילטורים חדשים ל'איחוד הצלה' חריש - ובכך יגדילו את מצבת המכשירים שעומדים לטובת התושבים • בסניף מוסרים כי עדיין ישנו צורך גדול במכשירים נוספים ופונים לכל מי שרוצה לסייע ברכישתם

במהלך השבוע הוענקו לצוותי הרפואה של 'איחוד הצלה' סניף חריש, שלושה מכשירי דפיברילטור חדשים להצלת חיים במקרים של איבוד הכרה על רקע לבבי.

באירוע מיוחד שנערך בעיר, נשא דברים ראש סניף 'איחוד הצלה' בעיר להב סלימן ואמר: "בחודש האחרון צוותי הרפואה של איחוד הצלה בסניף חריש והסביבה הוצרכו להשתמש מספר פעמים במכשיר הדפיברילטור. עקב הצורך העצום והחשוב במכשיר זה, בסיוע הנהלת ארגון איחוד הצלה הענקנו עוד שלושה דפיברילטורים אשר מיועדים למתן שוק חשמלי בעת אירוע לבבי ובכך מגדילים את מצבת המכשירים שעומדים לטובת תושבי חריש והסביבה". 

מאגף הציוד הרפואי של 'איחוד הצלה' סניף חריש נמסר, כי עדיין ישנו צורך גדול במכשירים נוספים שעלותם יקרה מאד, אנו פונים לכל מי שרוצה לזכות במצוות הצלת חיי אדם להשתתף ולסייע ברכישת מכשירים נוספים על מנת שנוכל לצייד את כלל הכוננים במכשירים מצילי חיים לטובת מענה מהיר לתושבי חריש והסביבה בעת הצורך.