"מקור הברכה": הרב אלגביש חיזק את גולדה בהחלטתם

יוסי לוז
ה' חשון ה'תשפ"ב 11/10/21
לאחר שקבלו החלטה לסגור את סניף הרשת בשבת, רב קהילת 'ראשית תבואתו' הרב יצחק אלגביש הגיע ל'גלידה גולדה' וברכם על ההחלטה • הרב אלגביש: "נפגשתי כעת עם בעלי גלידה גולדה ובירכתי אותו על החלטתם. שנזכה לחזק את קדושת השבת בעירנו, כי היא מקור הברכה"

חודש לאחר שבעלי סניף 'גלידה גולדה' בחריש הודיעו כי החליטו לסגור את חנותם בשבת, במהלך היום הגיע רב הגרעין התורני בעיר ורב קהילת 'ראשית תבואתו' הרב יצחק אלגביש לסניף הרשת ובירך את בעל המקום על ההחלטה הברוכה.

נזכיר, כי מיד לאחר ראש השנה ולאחר שנתיים שהחלה לפעול בעיר והייתה הראשונה שפעלה שבעה ימים בשבוע רח"ל , בעלי סניף 'גלידה גולדה' הודיעו  כי קבלו החלטה לסגור את החנות בשבת ולהפוך אותה לכשרה.

לאחר אין סוף חיזוקים ותמיכה שקבלו מצד תושבים מהעיר, היום כאמור הגיע למקום הרב יצחק אלגביש וברכם על ההחלטה. "נפגשתי כעת עם בעלי החנות גלידה גולדה בחריש ובירכתי אותו על החלטתם לסגור את החנות בשבת קודש ולאפשר לכלל הציבור לרכוש גלידה וליהנות, תוך שמירה על הקדוש והיקר לעמנו", כתב הרב אלגביש.

בדבריו הוסיף רב קהילת ראשית תבואתו וציין, כי "למקפידים על כשרות מהדרין, ניתן לאכול מגלידת הוופל בלגי החלבית ומגלידות הפרווה. שנזכה לחזק את קדושת השבת בעירנו, כי היא מקור הברכה".