"עיר לתפארת": השר לשעבר ביקר בעיר ופרגן לקשת

יוסי לוז
כ"ז תשרי ה'תשפ"ב 03/10/21
חבר הכנסת והשר לשעבר יואב גלנט ביקר במהלך היום בעיר ונוכח לראות מקרוב את התפתחות המהירה של העיר • גלנט: "אני זוכר היטב איך לפני שש שנים קבלנו מצב שבו יש כ-2,000 תושבים. עד סוף העשור, בשנת 2030, יהיו בחריש 100,000 תושבים. זו עיר לתפארת. מטוקטקת ומתוכננת"

במהלך היום הגיע שר הבינוי והשיכון לשעבר, חבר הכנסת יואב גלנט מהליכוד, לביקור בעיר ונוכח לראות מקרוב את התפתחות המהירה של העיר, כאשר במהלך הביקור הוא פרגן לראש העיר על התנהלותה של העיר.

"תמיד כיף לארח בחריש את חברי יואב גלנט, אשר מלווה את הקמת העיר מיומה הראשון", כתב קשת לאחר הביקור והוסיף, כי "ליואב זכויות רבות בבניית חריש ובקידום החלטת הממשלה. טבעי שהוא מקפיד לבקר כאן לעיתים קרובות כדי לראות איך החזון הופך למציאות".

במהלך הביקור אמר יואב גלנט: "ערכתי היום ביקור בעיר הנפלא חריש, יחד עם ראש העיר יצחק קשת. אני זוכר היטב איך לפני שש שנים ראש העיר ואני קבלנו מצב שבו יש כ-2,000 תושבים. היום יש בחריש 30,000 תושבים. יחד בנינו כ-13,000 יח"ד, 7,000 כבר מאוכלסות ועוד 6,000 יאוכלסו בקרוב".

"עד סוף העשור, בשנת 2030, יהיו בחריש 100,000 תושבים", הוסיף גלנט וציין, כי "זו העיר היחידה שהוקמה בעשרות השנים האחרונות בישראל. זו עיר לתפארת. מטוקטקת, מתוכננת, ראש העיר קשת כל הכבוד לך".

ראש העיר יצחק קשת אמר בסיום הביקור, כי "כל הדבר הנפלא והגדול הזה שנקרא חריש לא היה יכול לקרות  בלי שותפים נאמנים, מקצוענים, כמו שאחד הבכירים ביותר מהם, יואב גלנט, היה שותף מלא בכל הבניה הזאת של העיר, בכל הבחינות, בכל הווריאציות - וליווה אותי בכל הדרך. עשינו עבודה נפלא, כל הממשלה התגייסה, אודות להתגייסות המלאה שלו לטובת העיר חריש ואנחנו רואים איך העיר הזו גדלה וצומחת לתפארת".